VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

AUKCE NA ODPAD

Přejít na obsah
Media o aukcích na odpady - provedené aukce na odpad
O NÁS
"MĚDIA O AUKCÍCH NA ODPADY"
levnější popelnice
Ratíškovice ušetří svým občanům na svozu odpadu

  • Předmětem veřejné zakázky bylo zajištění komplexní služby svozu, sběru a likvidace směsného komunálního a tříděného odpadu. Ratíškovice díky využití e-aukce dosáhly úspory ve srovnání se stávajícími cenami přes 3 miliony korun za období 4 let, což v celkovém porovnání představuje úsporu větší než 30 %.
    Obec Ratíškovice tak potvrdila, že využití elektronické aukce a transparentně provedená soutěž na svoz odpadu se obcím a městům skutečně vyplatí.
  • „Kvalita poskytované služby byla navíc zvýšena a soutěží byly upraveny obchodní podmínky svozu zahrnující komplexní svoz komunálního odpadu včetně bio odpadu. Obec Ratíškovice tak dosáhla úspory přes 3 miliony korun, ale navíc získala výhodnější podmínky na další 4leté období a ušetří tak další náklady za bio odpad,“ vysvětluje Tomáš Panáček, právník společnosti eCENTRE, a.s.
Více informací zde...
Levný svoz popelnic
Příbor ušetří díky Radě města 1,5 miliónu ročně za svoz odpadů !

  • Naštěstí Rada města v roce 2012 odmítla uzavřít dodatek na rok 2013 a naopak firmě AVE vypověděla smlouvu. Na odboru rozvoje pak díky ing. Hajdovi a ing. Venzarovi vznikl nápad využít k nové zakázce elektronickou aukci, který Rada města s nadšením přijala. Zároveň bylo rozhodnuto o rozdělení zakázky na dvě – byl tedy zvlášť soutěžen svoz tříděného odpadu a zvlášť svoz odpadu směsného. Bylo vypsáno výběrové řízení, do něhož se přihlásilo pět zájemců. Nejnižší nabídka se pak stala odrazovým můstkem pro elektronickou aukci, která proběhla on-line 14. 8. prostřednictvím firmy eCENTRE. Měl jsem příležitost tuto aukci sledovat na MÚ a rád jsem jí využil.
Celkový průběh a výsledky  zde...
Svoz komunálního odpadu
Ostrava-Poruba vysoutěžila v aukci svoz odpadu. Ušetří tak 2,8 milionů korun

  • Dne 14.2. 2012 se uskutečnila v prostorách Úřadu městského obvodu  elektronická aukce na svoz odpadu. Průběhu aukce přihlíželi starosta  Lumír Palyza, místostarosta Dalibor Malík, a členové hodnotící komise.  Veřejnou zakázku pro obvod zajišťovala společnost eCENTRE, a.s. Už během prvních třiceti minut aukčního kola se hodnota veřejné  zakázky snížila skoro o milion korun. Aukční kolo nakonec trvalo 2  hodiny.
Více info:
Levný svoz odpadu
Díky aukci budou mít občané Fulneku levnější svoz odpadů

  • „Hlavním cílem je dosáhnout snížení ceny za popelnici pro občany. Také jsme chtěli nastavit jednotná pravidla, protože stávající smlouva je stará patnáct let a za tu dobu samozřejmě došlo k mnoha změnám. Budeme rádi, když bude nová smlouva transparentní, s jasnou cenou za popelnice i za separovaný odpad," objasnila důvod aukce starostka Fulneku Jana Mocová.
DALŠÍ NAŠE PROJEKTY
potřebujete levnou firmu na úklid
V e-aukcích vede Ostrava: Moravská Ostrava a Přívoz teď ušetřily na úklidu 400 tisíc

  • Moravská Ostrava a Přívoz jsou jedním z nejaktivnějších ostravských městských obvodů, které využívají systém sdružených nákupů CENTRES. Napřed soutěžily plyn a elektřinu, pak naftu a posypovou sůl, pustily se i do stavebních zakázek. Nyní dokázaly, že i na úklidových službách se dá touto cestou výrazně ušetřit. 
A JINÉ......
telefoní kontakt partner eCENTRE LICIT
emailový kontakt partner eCENTRE LICIT
Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.

777 669 981

info@levny-svoz-odpadu.cz

Návrat na obsah